Мадона без фотошоп

2 декември, 20150
16

Поп иконата Мадона моментално се наоѓа на светска турнеа под називот Revel heart tour, а неодамна одржа концерт во Шпанија. 

Мадона, Денот на благодарноста го прослави во Барселона. Таа кога го напушташе ресторанот во кој вечерала, папраците ја уловија во не толку сјајно издание.

madonna2

Мадона на својот Twitter профил напиша дека е презадоволна од концертот во Шпанија, но веројатно не била воодушевена кога ги видела фотографиите од папараците.

Иако славната пејачка изгледа сјајно во однос на годините, сепак можеме да кажеме дека таа е љубител на фотошоп и нејзините фотографии секогаш се филтрирани.

madonna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber