Мажите лудуваат по сестрата на Кристијано Роналдо!

13 ноември, 20150
04

По сè изгледа дека убавината им е наследена од нивните родители. Сестрата на Кристијано Роналдо се вика Катја Авеиро, а плени и со ставата и со гласот.

Имено, пејачката, сестрата на планетарно популарна фудбалска ѕвезда, некое време имала проблеми со вишокот килограми, но успеала да ја дотера фигурата и веднаш се разголи за еден португалски машки магазин.

Таа има 39 години и е мајка на две деца, а не е познато како нејзиниот познат брат реагира на тоа што таа се појави на насловната страница на еден машки магазин.

– Чест ми е што се најдов на насловната страница на овој машки магазин, а и вистинско време е да покажам дека успеав да го дотерам своето тело – изјавила Катја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber