Мелани Грифит им возрати на хејтерите

23 декември, 20150
4

Поранешната сопруга на Антонио Бандерас, Мелани Грифит, постојано добива негативни коментари од јавноста. 

Откако таа објави неколку нефотошопирани слики, критиките едноставно се редеа: „Погледни се. Ниту една операција не ти помогна. Немој повеќе да не шокираш “, гласи еден од погрдните коментари што Мелани ги доби поради фотографијата од своите нозе.

Нивните тврдења Мелани одлучи да ги демантира со објавување на необработена селфи фотографија на својот Инстаграм профил.

76

„Повелете. Нема филтри. Имам 58 години. Се наоѓам на Хаваи. Кажете уште злобни работи. Среќен Божик“, напишала актерката под фотографијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş