Мислеше дека е газда на рускиот асфалт, но не знаеше што ќе го снајде потоа!

1 декември, 20150
Мислеше дека е газда на рускиот асфалт, но не знаеше што ќе го снајде потоа!

Руските улици се неисцрпен извор на судири поради сообраќајни недоразбирања.

Еве уште една приказна со неочекуван пресврт…

https://www.youtube.com/watch?v=95O5ddK1TzU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş