Младоженецот и свекрвата ја изненадија невестата

23 јануари, 20150
Младоженецот и свекрвата ја изненадија невестата

Ова видео оди во компилацијата на уникатни свадбени танци, но тоа вообичаено го прават младоженците, а во овој случај свекрвата замешала прсти 🙂

Мајката и синот, после класичното танго, започнаа уникатен перформанс на повеќе хитови, кој беше изненадување за сите гости, вклучително и невестата.

Браво! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş