Морничаво!?! Се снимаат во Ламборџини додека возат 330км/ч и излетуваат….

21 јануари, 20150
Морничаво!?! Се снимаат во Ламборџини додека возат 330км/ч и излетуваат….

Чешки државјани со Ламборџини Хуракан при брзина од 330 км/ч излетаа од автопатот М7 во Унгарија.

Додека се возеле Чесите исто така и се снимиле со телефон за да ја доловат постигнатата брзина во моментот, но видеото завршува …

Имено настанот се случил во септември 2014 година, но Унгарската полиција сега го сподели видеото на својот официјален портал за да претстави какви се последиците.

За среќа и возачот и совозачот останале живи иако возачот бил значително повреден, додека Ламбурџинито од серијата хуракан е комплетно хаварисано и уништено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş