На Катарина и пукна филмот: Еве што им порача на старлетите

3 февруари, 20150
5

Сака да ја остават на мира!

kaca1

Младата и популарна пејачка Катарина Живковиќ во последно време е многу актуелна, а приказната за наводната љубовна врска со фудбалерот Стефан Михајловиќ и ривалството со Сораја Вуќелиќ добила бројни верзии.

Кача сетоа тоа го демантирала, и нагласила дека не сака одредени луѓе да се рекламираат преку нејзиното име, а сега и на старлетите им посветила и статус на Фејсбук.

– Старлети, конфети.. што ли сте, не знам. Работете нешто во животот, некоја добротворна работа, штитете го градското зеленило.. не знам.. било што.. Кача изоставете ја и тргнете и се од грбот. Веќе почнавте да досадувате– напишала таа на Фејсбук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş