Најсреќниот ден се претворил во пекол – невестата починала на свадба!

3 декември, 20150
Најсреќниот ден се претворил во пекол – невестата починала на свадба!

За време на церемонијата за венчавка на пар од Северен Синај во Египет се случила трагедија кога невестата колабрирала и набрзо потоа и умрела.

Невестата и младоженецот чекале за да ги дадат брачните завети, кога несреќната жена се онесвестила и паднала.

Невестата починала на лице место, а причината за смртта се уште не е позната, пренесе Телеграф.рс.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Видеото е со вознемирувачка содржина

https://www.youtube.com/watch?v=tBTAySCy5xI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber