Направете си снег со неколку состојки, спакувајте ги новогодишните украси, направете божиќното дрво да трае подолго… – еве како!

4 декември, 20150
4

Доколку сте во потрага за повеќе креативни, едноставни и евтини начини за разубавување на божиќните и новогодишните празници, не се грижете! Легендарниот „јутјубер“ „Crazy Russian hacker“ се врати и тоа во божиќно издание.

Во ова видео ќе научите:

– Како со помош на ролна тоалет хартија на едноставен начин да ги средите остатоците од вашата украсна хартија

– Како да направите снег со помош на неколку состојки

– Како да ги спакувате новогодишните украси

– Како вашето божиќно дрво да трае подолго и уште неколку трикови…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber