Наташа Шавија се закани дека ќе ги пушти во јавност порно снимките!

30 јуни, 20150
14

Пејачката Наташа Шавија по излегувањето од реалното шоу „Парови“ најави дека ќе ги пушти во јавност порно снимките поради што се тресе целиот државен врв на Србија.

Знам дека политичарите се во страв, но не знам зошто бидејќи немав многу од нив в кревет. На моите снимки најчесто се анонимни мажи, а многу сакам да ги гледам снимките и често тоа го правам. Ветив дека ако победам ќе пуштам еден, вака сега ќе треба да причекате, па можеби ќе ги пуштам сите наеднаш. Можеби ќе се смилувам на поединци, ако добро ми платат. Лежарината во мојата приватна архива чини 100.000 евра – вели Наташа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris