Не е најпаметно да си ги мериш гласовните способности со Адел, меѓутоа оваа девојка добро се снаоѓа

3 декември, 20150
Не е најпаметно да си ги мериш гласовните способности со Адел, меѓутоа оваа девојка добро се снаоѓа

Средношколката од Кореја стана интернет сензација по само 3 минути, благодарение на изведбата на Hello од Адел која буквално ви го ежи секој дел од телото.

Подобар кавер досега не сме сретнале:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber