НИА: Подготовки за 9 та гала

12 декември, 20150
НИА: Подготовки за 9 та гала

Роберт Билбилов и 6 те финалисти “На иста адреса” се подготвуваат за 9 та гала. Погледнете што се случуваше во вилата НИА на часот кој траеше до раните утрински часови.

httpv://www.youtube.com/watch?v=a590AyVMjWs&feature=youtu.be

httpv://www.youtube.com/watch?v=ub2Kpbgwb6Y&feature=youtu.be

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş