Нов ден, нов член НИА

23 ноември, 20150
Нов ден, нов член НИА

Работно утро во вилата НИА. Натпреварувачите ги избираат песните за 7 та гала вечер. Погледнете како помина часот со професорката Андријана Јаневска.

httpv://www.youtube.com/watch?v=9xGUeBrX9l4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber