Од Русија 300 чуда: “Каратист” ги демонстрира своите “вештерства”!

9 февруари, 20150
Од Русија 300 чуда: “Каратист” ги демонстрира своите “вештерства”!
Ова е уште едно од многуте бизарни случувања кои ни доаѓаат, секако од Русија, каде еден од актерите, откако беше застанат од страна на полицијата, покажа не само колку е под дејство на алкохол, туку и демонстрираше некои од своите “боречки вештини”, ако воопшто може така да се наречат!

Сепак, на жалост на очевидците, оваа “претстава” траеше многу кратко, а “циркузантот” беше набрзо совладан и прописно опоменат од страна на полицијата.

За среќа на актерите, сето ова се случува во Русија, бидејќи во било кој случај ако ова се одвиваше во САД, најверојатно би завршило трагично после само неколку секунди!

https://www.youtube.com/watch?v=jAEt4XtWGg4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş