Она што го направил шоферот на ова противпожарно возило остава без здив! (ВИДЕО)

26 декември, 20150
Она што го направил шоферот на ова противпожарно возило остава без здив! (ВИДЕО)

Најголемите несреќи ширум светот се предизвикани од природни непогоди, почнувајќи од пожари, поплави… Во овој случај еден американски град бил погоден од поплава, а луѓето очајнички барале помош.

Начинот на кој овој шофер ја преминал препреката ќе ве воодушеви. Не се загрижил за себе или колегите, туку само за животите кои треба да ги спаси.

Погледнете за што се работи:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş