Ова девојче денес е најпровокативната девојка на српската естрада!

6 февруари, 20150
5

Откако што на средината на летото отпатувала во Америка, една од најпопуларните старлети на српската естрада, Станија Добројевиќ потполно се повлекла во медиумска илегала и се посветила на работата, учењето и на тренинзите.

stanija poraca

Иако редовно ги радува своите фанови по пат на друштвените мрежи со некоја жешка фотографија, таа сепак умее и да изненади со некоја попристојна.

Овој пат објавила фотографија кога била мала и предизвикала лавина од позитивни коментари.

станија

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş