Ова е добрина од кој и каменот не останува ладен!

10 февруари, 20150
Ова е добрина од кој и каменот не останува ладен!

Еден едноставен чин на грижа во состојба е да создаде бескраен бран на емоции, порачува режисерот на овој краток филм, Даниел Јам. Имено ова видео за кратко време стана вистински хит на интернет, а луѓето го споделуваат на своите профили на Facebook. Погледнете го и можеби токму ова виде ќе ве згрее во овој зимски ден…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş