Ова е една од најперверзните порно актерки на сите времиња!

21 јануари, 20150
25

Кога во 2012 година порно ѕвездата Беладона објави дека веќе нема да снима филмови за возрасни, нејзините фанови беа шокирани, а во едно од неодаменшните интервјуа таа откри зошто се пензионирала.

5999-21545l

Мишел ен Синклер (33), како што гласи вистинското име на Беладона, во кариерата сними повеќе од 350 филмови, а беше позната по сцените на екстремен секс. Во тоа време ја пратеше глас дека е жена со неверојатни сексуални вештини. Снимаше многу сцени на групен секс и најбизарни оргии, работеше дури и додека беше трудна за што призна дека со години потоа патела од тешка депресија и дека се срами од некои од своите постапки.

Belladona-670x1096

Се говореше дека неколку пати направила обид за самоубиство.

Беладона соопшти дека оди во пензија поради херпес на аналниот отвор, како и стравот да не се прошири на останатиот дел од телото.

2484949-2282117-bella_donna_03_04

Сега таа се концентрира на посериозни филмови, а веќе се појави во “Inherent Voice” во кој глумат Овен Вилсон и Риси Витерспун.

Belladonna (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş