Ова се фотките кои учесниците сами ги направија додека се подготвуваа за имитациите

15 октомври, 20150
1

Еве нешто ново, а поврзано со станарите во вилата на НИА. Од сега ќе имаме прилика да ги гледаме фотките преку кои ќе доловиме дел од атмосферата во куќата, а истите се направени од страна на натпреварувачите.

Па да погледнеме како се одвивале подготовките за синоќешните имитации:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris