Category: Инсајдер

912.jpg
Сите ние веќе добро знаеме дека освен 12те натпреварувачи во вилата на НИА има и стилист (Даниел) и дизајнер (Златко), чија што задача е да се грижат за добриот изглед и стил на сцена. Златко е дизајнер, чиј што препознатлив, уникатен и специфичен начин на работа, како и уникатни креации, го прославија и надвор од […]

149.jpg
Еве нешто ново, а поврзано со станарите во вилата на НИА. Од сега ќе имаме прилика да ги гледаме фотките преку кои ќе доловиме дел од атмосферата во куќата, а истите се направени од страна на натпреварувачите. Па да погледнеме како се одвивале подготовките за синоќешните имитации:    

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris