Оваа хрватска богаташка ќе ви каже зошто сте сиромашни

31 март, 20150
Оваа хрватска богаташка ќе ви каже зошто сте сиромашни

Борна Раиќ е поранешна сопруга на еден од најбогатите Хрвати, Лука Раиќ и при разводот со него таа заработи околу 35 милиони евра, па сега соли памет на интернет како богатството доаѓа од душата и вербата во Бог.

Барајте и ќе го добиете. Се што Бог створил е складно, убаво и во изобилство. Сиромаштијата е одраз на незнаењето, а не Божјата судбина. Промените го начинот на живот и уживајте во него и во сите работи што ги нуди. Разбудете се, порачала Борна Раиќ на својот Јутуб канал на кој води една своевидна видеоколумна…

https://www.youtube.com/watch?v=HfFS9t0ZjSM#t=12

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris