Овие 4 работи во оралниот секс мора да ги пробате што побрзо

25 ноември, 20150
4
После овој незаборавен секс, таа ќе ви се заблагодари на вистинскиот начин.

Мислите дека знаете сè за оралниот секс? Ова сè уште не сте го пробале.

1. Додадете малку забава

Додека ја задоволувате, пуштете некој филм за возрасни. Жените ги сакаат овие филмови исто како мажите и тоа дополнително ги возбудува. Наместете се во позиција во која таа ќе може да го гледа филмот додека вие сте доле.

2. Имајте пристап до целото нејзино тело

Важно е да тргнете од нејзините раце, гради и стомак и потоа нежно да се спуштате доле. Почекајте да биде доволно возбудена и потоа „фрлете се“ на работа.

3. Користете го вашето опкружување

Додека таа седи на кујнската маса или машина за перење, спуштете се доле… Така најдобро ќе можете да го употребите својот јазик, усни и раце за да ја стимулирате.

4. Заменете ги местата

Наместо таа да седи или да лежи, бидете вие во легната позиција. Таа нека биде над вашето лице, што особено ќе ја возбуди, бидејќи во таа положба најдобро може да ги почувствува вашиот јазик и вашите усни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber