Oвој хороскопски знак лаже кога ќе каже „Те сакам“

24 ноември, 20150
17

Близнаците доколку ви кажат дека ве сакаат, треба да побарате „потврда од суд“. Нив тој збор му е како добар ден и не значи апсолутно ништо.

Доколку овој хороскопски знак се сети дека изјави љубов, ќе каже дека се шегувал. На близнаците им треба долго време да се врзнат, бидејќи тие најмногу се сакаат себе си. Тоа што е сигурно со нив никога нема да ви биде досадно. Знаат да бидат духовити, забавни, авантуристи, а врските и бракот не им одат од рака.

Ако се заљубите во нив, внимавајте, бидјеќи постои опасност да ви го скршат срцето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş