Пат околу светот за помалку од 5 минути!

26 јануари, 20150
Пат околу светот за помалку од 5 минути!

Фотографот Kиен Лам по напуштањето на својата работа, одлучил да спакува една торба, камера и купил билет во еден правец до Лондон.

Подоцна патувал низ 17 земји, па го составил ова видео од многуте фотографии кои ги направил за време на патувањето.

Уживајте во видеото..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş