Погледнете го трејлерот за неверојатниот „Batman v Superman: Dawn of Justice“

4 декември, 20150
Погледнете го трејлерот за неверојатниот „Batman v Superman: Dawn of Justice“

Официјално излезе најновиот тисер за долго очекуваниот филм во кој двајца големи херои ке застанат еден протв друг „Batman v Superman: Dawn of Justice“.

Во главните улоги с епојавуваат Бен Афлек кој го игра Бетмен и Хенри Кавил кој е во улога на Супермен.

Со нетрпение ја чекаме премиерата во 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=yViIi3gie2c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber