Покосил три лица со Ламборџини, па пишувал порака додека висел низ прозор

2 декември, 20150
Покосил три лица со Ламборџини, па пишувал порака додека висел низ прозор

Еден млад човек е снимен како виси низ прозор од своето Ламборџини како би испратил порака на мобилен телефон откако покосил три лица, од кои едно починало.

24-годишникот изгубил контрола над возилото во индонезиски Сурабај. Во несреќата покосил три лица.

Сведоците го снимиле моментот по несреќата изненадени бидејќи човекот пишувал порака додека излегувал од уништениот автомобил.

Возачот е уапсен по несреќата.

https://www.youtube.com/watch?v=RspL3M7yrLQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş