Половина час висел од 15 кат, го спасила ногавицата!

30 декември, 20150
Половина час висел од 15 кат, го спасила ногавицата!

Маж од Новосибирск во Русија половина час поминал висејќи на прозор на 15 кат. Го спасила ногавицата.

На соседите им требале 30 минути да ја скршат неговата врата и да го спасат. Повикале итни служби, но тие не стигнале брзо.

Се уште не е јасно зошто мажот паднал низ прозор – дали чистел прозори, дали некој го турнал или пак сам сакал да скокне, пишува Siberian Times.

https://www.youtube.com/watch?v=WPUTFDmgaB4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber