Пристигна писмо со првата задача во вилата на НИА

21 ноември, 20150
Пристигна писмо со првата задача во вилата на НИА

Пристина писмо во вилата на НИА. Натпреварувачите добија задача да реализираат мјузикл “Адаптирана Македонска Пепелашка”.

Ајде да погледнеме штосе случува:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş