Протекоа порно фотографии на Цеца?! (18+)

14 ноември, 20150
1

По смртта на нејзиниот сопруг Аракан Ражантовиќ, фолк пејачката Цеца официјално не беше во ниту една врска иако медиумите често шпекулираа за тоа дали  младата вдовица има или нема маж во нејзиниот живот.

Иако приватниот живот го крие како „змија нозете“ доколку се потврди автентичноста на  фотографиите кои изминативе денови како вирус се раширија на интернетот , а на кои фолкерката е „љубовна акција“ со непознат маж  нема сомнежи дека регионот ќе има можност да „се насладува“ со нов секс скандал.

Според неофицијални информации кои ги објавија некои регионални сајтови фотографиите кои протекле на интернетот наводно биле  од нејзиниот приватен телефон, а како се нашле на интернетот сѐ уште не е познато. Пејачката сѐ уште не се огласила по повод овие шпекулации, а, доколку им се верува на информациите кои кружат, наскоро целиот настан ќе добие и нова димензија бидејќи ќе биде објавено и секс  видеото од  пејачката.

25

34

43

53

113-520x385

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş