Пукал од пиштол во заледено езеро. Она што го снимил ќе ве остави без текст!

13 ноември, 20151
Пукал од пиштол во заледено езеро. Она што го снимил ќе ве остави без текст!

Интернетот е навистина преполн со неверојатни видео снимки. Овој човек сакал да направи експеримент и да открие што ќе се случи доколку истрела куршум во дебел слој мраз.

Зел пиштол, камера и заминал на едно заледено езеро…

Погледнете што снимил:

One comment

  • saso b

    15 ноември, 2015 at 20:26

    Ne se veli zaledeno ezero tuku, zamrznato ezero.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş