Распарале џиновска змија, а во неа изненадување

31 март, 20150
Распарале џиновска змија, а во неа изненадување

Група мажи налетала на огромна змија. Најпрво се исплашиле, но набрзо увиделе дека е мртва. Вниманието им го привлекол натечениот стомак, па решиле да ја распорат и да видат што е тоа што последно го изела. Имале што да видат – внатре имало друга змија, речиси со иста големина!

Колку и да изгледа неверојатно, нема ништо чудно во тоа змија да изеде друга змија. Тие често се хранат со други змии, па дури и со отровни. Големите змии се потполно имуни на отровот на останатите.

https://www.youtube.com/watch?v=4qaqO7OPwiU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris