Сакате максимално да уживате во сексот? Ова се позите за вас!

20 февруари, 20150
6

Сексолозите направиле посебна група од специално избрани секс пози. Тие тврдат дека сексот е пресуден за една стабилна врска, па затоа партнерите треба да посветат дел од своето време, да научат нови секс пози, да се спремни да експериментираат…Рутината и секојдневието се најголеми убијци на врската. А сексот е единствениот и најдобриот начин да внесете адреналин во односот со партнерот. За позите нема да зборувам многу, секако дека сите до една ми се допаднаа, а сега уживајте во галеријата со едни од најдобрите пози. И секако пробајте ги!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/