Сакате задник како нејзиниот? Погледнете кои вежби треба да ги правите

16 декември, 20150
12

Инстаграм фитнес ѕвездата Катја Елис Хенри, ќе ви покаже како од задникот да направите вистинска “бомба”. Таа има 2 милиони следбеници на Инстаграм, а она по што е најпозната е нејзиниот задник.

Оваа девојка напорно вежба за да ја одржи линијата поради која сите ја обожаваат, а сега имате можност да го погледнете видеото каде ги покажува вежбите за задникот кои и помагаат да изгледа совршено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber