Сандра Африка на настап во Црна Гора добила бакшиш од 30.000 евра

15 јануари, 20150
15

Атрактивната пејачка Сандра Африка на настап во Црна Гора добила бакшиш од 30.000 евра. Кошаркарот на NBA, Никола Пековица на Сандра Африка и дал бакшиш од нееројатни 30.000 евра.

Ima se, može se:  Nikola Peković

– Точно е дека сум добила 30.000 евра од Никола Пековица. По келнерот ги испрати парите на тацна. Бев во тој момент на сцената и пеев. Ги земав парите нормално и се израдував. Голем број на пејачки можат да сонуваат за тоа, рекла Сандра Африка за српскиот магазин Свет, која додала дека таа и кошаркарот никогаш не седеле на иста маса па дури ни една пијачка немале испиено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş