Се разведуваат!? Неверството го уништи бракот на Бред Пит и Анџелина Џоли

20 декември, 20150
4

Прељуба, е причината поради која наводно се разведува најпознатата холивудска двојка.

Еден американски магазин тврди дека ги поседува документите за развод на славната двојка и наскоро планираат да ги објават.

Како причина за можниот распад на бракот е наводно прељуба, од двете страни.

Анџелина, наводно по жестоките кавги со Бред на почетокот на декември замина за Камбоџа, за подоцна Бред да се соочи со наводни докази дека сопругата го мамела.

Џоли исто така поседува докази дека Бред ја мамел со жени, но и со мажи.

139EB457F7F52C4481C5AA48566C9BDF

Инаку се шпекулира дека двојката заедно тежи 480 милиони долари, поради што бракоразводната парница може да биде пеколна поради поделбата на имотот, но и поради старателството над нивните шест деца.

Се шушка дека проблемите во бракот Пит-Џоли се појавиле пред неколку месеци, а се кулминирало кога двојката заедно направи филм за пропаста на една љубовна врска, во режија на Анџелина Џоли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber