Северина: „Нема леб без мотика, нема лајк без голотија…“

5 февруари, 20150
3

Пејачката потврдила бизарен тренд на Фејсбук. Ниту на нив не им е лесно!

severina

Дека е промоцијата со разголеност е најдобра промоција, веќе го знаеме сите, а Северина тоа и го докажала и овој пат на Инстаграм.

„Нема леб без мотика, нема лајк без голотија…“, напишала пејачката која е се поактивна на друштвените мрежи.

На третата фотографија згодната пејачка шеговито утврдила: „Имам и јас срце, но не се гледа од…“

seve1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş