Шерон Стоун изгледа страшно без шминка!

7 декември, 20150
15

Актерката се појавила пред фотографите во лежерна комбинација, а своето лице го покрила со големи црни очила. Некогашната секс бомба, очигледно не чувствува притисок и обврска дека секогаш мора да биде комплетно средена, па од дома излегла без шминка.

701817_seron-stoun-profimedia0268333266_ff

И не само тоа, актерката со гордост ги носи своите години, па без проблем ги извадила очилата и ненашминкана позирала пред објективот на фотографите.

701818_seron-stoun-profimedia0268333679_ff

Природното издание на Стоун предизвикало доста коментари на интернет, а додека едни ја критикувале актерката поради тоа што не подлегнала на естетски корекции, за други таа се уште е секс-бомба.

701819_seron-stoun-profimedia0268333340_ff

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber