Шок, неверување и среќа: Еве што се случува кога бендот Maroon 5 ќе ви „упадне” на венчавка

16 јануари, 20150
Шок, неверување и среќа: Еве што се случува кога бендот Maroon 5 ќе ви „упадне” на венчавка

Марун 5 објавиja нов необичен видео запис за нумерата „Sugar“. Имено, спотот е снимен на несекојдневен начин со оглед на тоа што момците од бендот упаѓале на разни свадби и ги изненадуваат младенците со својот настап.

Спотот е во режија на Давид Добкин, човекот што ги режираше и филмот „Упаѓачи на свадби“(Wedding Crashers).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş