Шокантно видео: „Нахраниле“ мечка со петарди – животното умирало во најстрашни маки!

24 декември, 20150
Шокантно видео: „Нахраниле“ мечка со петарди – животното умирало во најстрашни маки!

Вознемирувачка снимка на која се гледа како Руси се изживуваат врз поларна мечка го шокираше интернетот.

Имено, тие ја „нахраниле“ мечката со петарди. На видеото се гледа како мечката се врти, а во позадина се слушаат машки гласови.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Видеото е со вознемирувачка содржина, не се препорачува за луѓе со слабо срце

https://www.youtube.com/watch?v=iyzDo-RzBzs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber