Сопругата на Харис Џиновиќ го тресе светот: Зошто цел Холивуд зборува за неа?

24 декември, 20150
7

После Шерон Стоун и Џенифер Лопез облече креација од престижната српска дизајнерка.

Таа изјави дека од месец ноември има агент за пазарот во САД, каде соработува со стилистите на светските ѕвезди.

Мелина за Џенифер Лопез вели:

– Што да кажам за една таква светска убавица? Таа има 45 години и изгледа подобро отколку на 25. Одлично и стоеше фустанот, многу ми е мило.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber