Сораја: Не застанувам на секоја џукела што ќе залае

11 февруари, 20150
7

Препукувањата и сочните коментари се секојдневие на српската јавна сцена. Овој пат војната со навреди и остри зборови е помеѓу расната старлета Сораја Вучетиќ и пејачката Катерина Живковиќ. Злобите изјави започнаа кога Вучетиќ ја нападна ѕвездата на Гранд дека е лезбејка, а таа соодветно и возврати.

Иако јавно се навредуваат на социјалните мрежи, Сораја и понатаму тврди дека коментарите на Живковиќ не допираат до нејзината „добра“ личност.

-Ако на патот до целта постојано се вртиш на секоја џукела која ќе залае, никогаш нема да стигнеш до истата. Јас се водам по тоа правило, изјави старлетата инсистирајќи на тоа дека воопшто не е конфликтна личност. Сепак, изгледа има кратка меморија бидејќи за кратко заборави дека таа ја започна целата мешаница.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş