Стави чаша на тесто за пица и додаде Нутела. Резултатот е волшебен!

2 јануари, 20150
Стави чаша на тесто за пица и додаде Нутела. Резултатот е волшебен!
Познатиот YouTube корисник, Дејв Хакс ќе ве научи како да направите пита со Нутела во облик на ѕвезда. Потребно ви е само тесто за пица кое ќе го расечете на 4 дела.

Остатокот погледнете го во видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş