Стилски комбинации: Како да носите кожни панталони?

20 ноември, 20150
12
Денес сакаме да позборуваме малку за кожените панталони и да ви претставиме неколку интересни начини како да ги носите истите.
Погледнете ги овие фантастични стилски комбинации од кои можете да позајмите по некој трик поради кој ќе изгледате како вистинска секс бомба.
Тие веќе неколку сезони се must-have парче и за многу дами кои го преферираат елегантниот стил, без разлика дали станува збор за тесни или широки модели, украсени со патентни, нитни и разно разни други детали, или пак елегантни и класични модели кои можете да ги носите буквално во секоја пригода. Погледнете како ги носат девојките како Кендал Џенер, Миранда Кер, Ријана и сл.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber