Таа ли го натера на ова, Игор ја има само Северина

1 декември, 20150
9

По венчавката одржана во Белград на Северина и Игор, многумина забележаа дека младенците направија промени на своите Инстраграм профили.

seve-igor500

Прво Северина го смени презимето во Којиќ, а Игор драстично го намали бројот на лица кои ги „следи“.

Младоженецот има над 22.000 следбеници и редовно објавува фотографии, но тој следи само една – Северина.

kojic insta-500

На листата не се наоѓаат ниту неговата сестра Наташа, ниту татко му Драган, а дали за ова донел сам одлука или влијаела неговата сопруга, не е познато.

kojic insta 1-500

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber