Татко и починал пред емитување на емисијата

12 јануари, 20150
Татко и починал пред емитување на емисијата

Натпреварувачката во „Ѕвездите на Гранд“, Ивана Милојевиќ  синоќешниот настап го посвети на една нејзина драга личност.

tatko

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zo3so02jS1M

– Ви благодарам од срце! Овој настап го посветувам на мојот татко кој не доживеа да го изгледа! Те сакам тато! Почивај во мир- напишала Ивана на својот „Фејсбук“ профил споделувајќи ја синоќешната снимка од натпреварот.

Нејзиниот татко починал дента кога е емитувана емисијата, открила Ивана за “Pulsonline”

ivan

– На синоќешната снимка тој беше  во бекстејџ. Тоа што е емитувано синоќа е снимено порано, а тој вчера пред пладне почина, изјавила Ивана за порталот.

Инаку Ивана се претставила со песната „Bolujem godinama“ на  Ivane Selakov,, која ја пофалила како младата колешка ја испеала песната.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş