Тренди фризури за кратка коса

21 јануари, 20150
Тренди фризури за кратка коса

Косата до рамења не мора секогаш да ја носите пуштена и исчешлана на разделницата, туку со помош на неколку шноли можете да добиете фризура за неколку минути.

https://www.youtube.com/watch?v=RiMhij_J3c8&x-yt-ts=1421782837&x-yt-cl=84359240

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş