Трик кој ви гарантира совршен задник

26 јули, 20150
Трик кој ви гарантира совршен задник

Потенки облини, нагласени колкови и подигнат задник е основниот ефект што секоја девојка сака да го добие од своите омилени фармерки.

А само еден детал може да направи вистински чуда на нашата фигура, а тоа се џебовите. Паметно сместени џебови на задниот дел имаат моќ визулено да го намалат или зголемат задникот во зависнот од обликот, кројот и материјалот.

Детални совети како да ги искористите џебовите на фармерките за подигање на оптималното ниво во зависност од типот на телесната градба погледнете во популарното видео „Модните совети на Џалисини“.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş