Тврди дека не се оперирала, но погледнете ја ќерката на Цеца пред 2 години и сега

17 декември, 20150
14

Најпопуларната балканска тинејџерка, ќерката ан Цеца, Анастасија тврди дека нема направено ниту еден естетски зафат на своето тело, но српските медиуми се сомневаат во тоа. Како „доказ“ ги нудат фотографиите на Анастасија од пед две години и сегашните, на кои разликата е неверојатна. Ќерката на фолкерката тврди дека разликата се должи на нејзината шминка. Просудете сами.

anastasija-tekst anastasija-tekst1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş