Убавите жени имаат ниска самодоверба и покрај нивното убаво лице и супер секси тело

19 јули, 20150
nikolina pisek photo boris stajduhar

Иако сите мислат дека убавите жени се совршенство без мана, сепак тие самите за себеси имаат листа на маани кои може да ви ги набројат само во една минута.

Девојките кои се помалку атрактивни им љубоморат, а момците се плашат да им пријдат и се восхитуваат на нивната убавина од далеку, но вистината е дека убавите жени сакаат да им пријдете и да им кажете дека се убави бидејќи имаат ниска самодоверба и покрај нивното убаво лице и супер секси тело.

Таа нивна ниска самодоверба се должи на само три причини.

– Секогаш се осудувани според изгледот, но никогаш според интелегенцијата.

– Не знаат дали некој воопшто ќе се заинтересира да погледне во нивната внатрешна убавина и да се восхитува на ист начин на кој тоа го прави со нејзината надворешна убавина.

– Знаат дека убавината е минлива, што кога ќе исчезне?

Затоа доколку во својата околина имате убава жена која изгледа повлечено, пријдете и кажете и дека е убава не само физички туку и духовно, бидејќи верувајте таа не го знае тоа!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş