Вака изгледа „обичната” Вергара без шминка и гламур – Дали и вака е една од најубавите жени?

24 ноември, 20150
7
Актерката Софија Вергара секогаш ја гледаме совршено средена, а гламурозните тоалети речиси секогаш се нејзиниот избор за јавни појавувања. Овој пат, со лежерен стајлинг покажа дека за разлика од многу славни колешки, нема проблем во јавноста да се појави и без трошка шминка, а ваква сигурно би ја помешале со некоја средношколка.


Опуштени фармерки, патики и широк дуксер се „есенската униформа“ за оваа прекрасна актерка. Оваа 43-годишна убавица го покажа својот младешки изглед, а во ова опуштено издание би можела да помине и како 20-годишна девојка.


Колумбиската убавица и ѕвездата на хумористичната серија „Modern Family” во ова нималку гламурозно издание изгледала фантастично, а колку години вие би ѝ дале?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş